Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemDok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~♥~Candy Girl~♥~
Obozavas forum!
Obozavas forum!
~♥~Candy Girl~♥~


Broj poruka : 1594
Reputation : 0
Datum upisa : 03.06.2010
Godina : 27

Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Empty
PočaljiNaslov: Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu   Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu EmptyPon Avg 02, 2010 12:14 pm

Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Vanessa-Hudgens-and-Zac-274x300
Glumac Zac Efron potvrdio je glasine o svojim ludim noćnim provodima te je priznao kako su istiniti napisi o tome da su on i dvojica njegovih prijatelja u jednom njujorškom striptiz baru na votku i devojke koje su im plesale u krilu potrošili više od 2.000 američkih dolara. Ipak, požalio se kako “nije dobio ono što je očekivao”.

“Imao sam neku svoju sliku o tome kako bi to trebalo izgledati, jer sam čuo puno o takvim mestima, većinom od rap muzičara. Ali, nije bilo onako kako sam očekivao da će biti”
, rekao je 22-godišnji Efron.

Što na sve ovo kaže njegova devojka, lepa glumica Vanessa Hudgens, s kojom već neko vreme deli i zajednički dom, zasad nije poznato.
Nazad na vrh Ići dole
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu   Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu EmptyUto Avg 03, 2010 2:20 pm

Auu,bas me zanima sta ce reci Vanessa. xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
~♥~Candy Girl~♥~
Obozavas forum!
Obozavas forum!
~♥~Candy Girl~♥~


Broj poruka : 1594
Reputation : 0
Datum upisa : 03.06.2010
Godina : 27

Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu   Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu EmptySre Avg 04, 2010 1:57 pm

I mene,ali ja msm. da će ona,kao i uvek, oprostiti svom dragom Zacu...-.-"
Nazad na vrh Ići dole
SneKKi
Ko su Zac i Vanessa?
Ko su Zac i Vanessa?
SneKKi


Broj poruka : 87
Reputation : 0
Datum upisa : 15.09.2010

Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu   Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu EmptySre Sep 15, 2010 12:05 pm

Ma ja..ona ima svakom oprasta....njemu uvjekk..A Zac je bass...;)
Nazad na vrh Ići dole
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu   Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu EmptySre Sep 15, 2010 12:34 pm

istina je da je on nju pitao može li da ide i ona mu je dala dopuštenje.samo što tu gore ne piše...jer bi svi novinari samo željeli da nekog ocrne
Nazad na vrh Ići dole
SneKKi
Ko su Zac i Vanessa?
Ko su Zac i Vanessa?
SneKKi


Broj poruka : 87
Reputation : 0
Datum upisa : 15.09.2010

Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu   Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu EmptySre Sep 15, 2010 12:45 pm

Ma da...ako je ona dopustila to je ok...istina da novinari zele samo ocrniti ljude...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Empty
PočaljiNaslov: Re: Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu   Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens: Zabavno je izvoditi striptiz
» Vanessa i prijatelji slave njen rodjendan
» Zac Efron and Vanessa Hudgens Hit the Gym
» Vanessa Hudgens
» Vanessa Hudgens-29.06

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: