Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemZac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub Empty
PočaljiNaslov: Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub   Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub EmptySub Avg 28, 2010 3:39 am

Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub GetImage

Zac Efron,prije odlaska u striptiz klub zatražio je dopuštenje svoje djevojke Vanesse Hudgens.

'Najteže je mi je prvo bilo nazvati moju djevojku. To je bilo baš čudno. Kako uopšte započeti razgovor o tome, a da se ne osjećaš glupo? No, srećom, složila se da odem', rekao je Zac.

Kasnije se pisalo o tome da je Zac potrošio dvije hiljade dolara na zavodljiv ples striptizeta u krilu. Ipak, bila ovo istina ili ne, čini se kako ga sve nije previše oduševilo: 'Imao sam sliku u glavi kako bi to sve trebalo izgledati. Čuo sam za razne striptiz klubove koji su dosta cijenjeni iz mnogih rap pjesama. Stvorio sam viziju sebe zavaljenog u udoban kauč u društvu T-Paina i Ushera sa zdjelom punom para, no to nije bilo tako.'
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
Moderator
Moderator
roberta_bg


Broj poruka : 9198
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2009

Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub   Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub EmptyPet Nov 12, 2010 11:22 am

o moj boze. xDDD
Nazad na vrh Ići dole
*Rock angel*
Ko su Zac i Vanessa?
Ko su Zac i Vanessa?
*Rock angel*


Broj poruka : 63
Reputation : 0
Datum upisa : 30.08.2010
Godina : 25
Lokacija : in your heart

Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub   Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub EmptyNed Nov 28, 2010 2:08 pm

OmG!!
Nazad na vrh Ići dole
Us5girl_4ever
Krades Vanessi decka!
Krades Vanessi decka!
Us5girl_4ever


Broj poruka : 1051
Reputation : 0
Datum upisa : 01.07.2010
Godina : 32
Lokacija : Srbija

Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub   Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub EmptyNed Nov 28, 2010 11:39 pm

Hahahah...l00d je...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub   Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zac tražio od Vanesse dozvolu za odlazak u striptiz klub
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vanessa Hudgens: Zabavno je izvoditi striptiz
» Kod Vanesse Hudgens (Andree)
» Tekstovi pjesama Vanesse Hudgens
» Odgođena premijera novog filma Vanesse Hudgens
» Dok Vanessa Hudgens glumi prostitutku, njen dragi obilazi striptiz klubove i plaća ples u krilu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: