Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!

PrijemRegistruj sePristupi

Delite | 

SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu

Ići dole 
AutorPoruka
Tanja-R9
Administrator
Administrator

Broj poruka : 15841
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 23

PočaljiNaslov: SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu   Pet Okt 15, 2010 8:16 am

'Što mislim dok gledam sebe na velikom ekranu? Mislim da imam ogromnu glavu', priznao je glumac
Uz to Zac Efron je samokritično dodao: 'Sada se pomno promatram i bilježim sve što nisam dobro napravio ili što sam mogao bolje napraviti. U početku sam se zavaravao i smatrao da je sve super, ali danas je drugačije pa sam čak nekada i zadovoljan onim što vidim.'

22-godišnji Zac kaže i da mu je jako lijepo snimati scene u kojima se mora ljubiti: 'Po mom mišljenju djevojke su malo nervoznije kada se treba snimati scena poljupca. Ja se volim opustiti najviše što mogu. Filmski poljubac uopće nije težak. Osim toga, uvijek imam slatku curu s kojom ga trebam izvesti, zato je sve još zabavnije.'

Zac priznaje da voli snimati filmove: 'Volim misliti da filmovi na neki način pomažu ljudima. Jer ako im ne pomažu – zašto ih uopće snimamo?!'

I know who I am!NOLE, I'm your biggest fan!
Nazad na vrh Ići dole

SAMOKRITIČNA ZVIJEZDA Zac Efron misli da ima preveliku glavu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mudrosti starih Indijanaca
» ALEKSA SANTIC
» Strah u Trudnoci
» IVF i religija
» LILLY13: preko trnja do zvijezda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu