Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemPremlada za zajednicki zivot sa Zacom PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Premlada za zajednicki zivot sa Zacom

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Premlada za zajednicki zivot sa Zacom Empty
PočaljiNaslov: Premlada za zajednicki zivot sa Zacom   Premlada za zajednicki zivot sa Zacom EmptyUto Jul 14, 2009 5:13 am

Iako su se u posljednje vrijeme mediji raspisali o tome da je veza Vanesse Hudgens i njezinog dečka Zaca Efrona u velikoj krizi jer Zac ne želi zajednički život, u srpanjskom broju magazina InStyle zvijezda filmskog serijala High School Musical otkriva pravu istinu
'Još uvijek sam premlada za zajednički život. Mislim da bi svatko trebao prvo sam živjeti prije nego počne živjeti s nekim. Stoga sam kupila svoju kuću. To je najbolja stvar koju sam napravila', rekla je Vanessa (20), začepivši tako usta svima onima koji su tvrdili da je upravo Vanessa ta koja radi pritisak na Zaca da se presele jedno k drugome. Mediji su čak spekulirali da Vanessa želi što prije vjenčanje, s čim se, navodno, nikako ne slažu Zac i njegovi roditelji.
No čini se da je sve samo plod novinarske mašte.

Vanessa, najpoznatija po ulozi dobrice Gabrielle Montez u High School Musicalu, posebno je ponosna zbog svoja dva nova filma (Sucker Punch i Bandslam) koji predstavljaju odmak od njezinog dosadašnjeg teen repertoara.

'To je moja prva uloga u stilu Angeline Jolie. Obožavateljima će se ili svidjeti ili ne, nema sredine. Ali bez obzira na sve, jako sam uzbuđena zbog tih angažmana', kaže Vanessa, koja je u tom intervjuu otkrila i da se divi modnom stilu Kate Moss i Nicole Richie, ali da nimalo ne robuje markama.

'Nemam stilista i najčešće sama biram svoju odjeću', rekla je Vanessa, koja je svoj stil opisala kao mješavinu boho šika i rockerskog casuala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
~*~Can*I*Have*This*Dance~
Fan Zaca i Vanesse
Fan Zaca i Vanesse
~*~Can*I*Have*This*Dance~


Broj poruka : 218
Reputation : 3
Datum upisa : 13.07.2009
Godina : 30

Premlada za zajednicki zivot sa Zacom Empty
PočaljiNaslov: Re: Premlada za zajednicki zivot sa Zacom   Premlada za zajednicki zivot sa Zacom EmptyUto Jul 14, 2009 10:03 am

Znam za to..... Sucker punch bi trebalo da izadje 25 March 2011, a Bandslam 14 August 2009
Nazad na vrh Ići dole
http://www.miley-cyrus-serbia.forumotion.com
***IvA***
Fan Zaca i Vanesse
Fan Zaca i Vanesse
***IvA***


Broj poruka : 217
Reputation : 0
Datum upisa : 19.07.2009
Godina : 28

Premlada za zajednicki zivot sa Zacom Empty
PočaljiNaslov: Re: Premlada za zajednicki zivot sa Zacom   Premlada za zajednicki zivot sa Zacom EmptyNed Jul 19, 2009 7:17 am

Ti novinari bash umeju da lupe glupost i iznerviraju ljhude....
Nazad na vrh Ići dole
♥ gσѕѕιρ gιяℓ ♥
Tek si saznao/la za forum
Tek si saznao/la za forum
♥ gσѕѕιρ gιяℓ ♥


Broj poruka : 29
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009
Godina : 27
Lokacija : Hollywood

Premlada za zajednicki zivot sa Zacom Empty
PočaljiNaslov: Re: Premlada za zajednicki zivot sa Zacom   Premlada za zajednicki zivot sa Zacom EmptyUto Jul 28, 2009 5:28 am

Znam za to...novinari stalno nesto izmisljaju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vanessa-serbia.org
♥ Gatita de Bill ♥
Moderator
Moderator
♥ Gatita de Bill ♥


Broj poruka : 8517
Reputation : 0
Datum upisa : 10.08.2009
Godina : 29
Lokacija : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Premlada za zajednicki zivot sa Zacom Empty
PočaljiNaslov: Re: Premlada za zajednicki zivot sa Zacom   Premlada za zajednicki zivot sa Zacom EmptyPon Avg 17, 2009 6:07 am

Pa kad nemaju sta drugo da rade...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Premlada za zajednicki zivot sa Zacom Empty
PočaljiNaslov: Re: Premlada za zajednicki zivot sa Zacom   Premlada za zajednicki zivot sa Zacom Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Premlada za zajednicki zivot sa Zacom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zac Efron ne dozvoljava da mu slava uništi život
» Vanessa proslavila rođus sa… Zacom!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: