Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemVanessa u novom filmu kao prostitutka! PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vanessa u novom filmu kao prostitutka!

Ići dole 
+2
Zanessa4ever
~Jovana&Zac~
6 posters
AutorPoruka
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty
PočaljiNaslov: Vanessa u novom filmu kao prostitutka!   Vanessa u novom filmu kao prostitutka! EmptyČet Avg 13, 2009 6:58 am

Kakva promena!Slatka glumica Vanessa Hudgens,koja je postigla svetsku slavu zahvaljujuci filmu "High School Musical" u novom filmu "Sucker Punch"(snimanje pocinje ovih dana)imace ulogu prostitutke.Vany otkriva:"Radnja filma smestena je pedesetih godina.Tumacim lik jedne zene,koja se zove Blondie.Ona radi u bordelu,sto znaci da neu imati mnogo odece na sebi!"Oooops!Sigurni smo da se fanovi raduju novom filmu,dok momak Zac Efron nije bas tako odusevljen."Prvo je bio strasno ljut,ali onda je uvideo da je ta uloga veoma vazna za Vanessinu dalju glumacku karijeru,"rekao je jedan njihov zajednicki prijatelj.Medjutim,glumica se obradovala ovoj i te kako zahtevnoj ulozi."Dopada mi se njen lik jer je onda veoma komplikovana zena i njena licnost moze da se sagleda iz razlicitih aspekata.Posto cu morati da snimim nekoliko akcionih,pucackih,scena trenutno idem na treninge u streljanu.Oduvek sam sanjala o ovokvoj ulozi."Nazalost,film ce se pojaviti tek 2011.godine u nasim bioskopima,pa ce fanovi morati da budu strpljivi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
Zanessa4ever
Zac i Vanessa ti se pocinju svidjati!
Zac i Vanessa ti se pocinju svidjati!
Zanessa4ever


Broj poruka : 166
Reputation : 0
Datum upisa : 13.07.2009
Godina : 28
Lokacija : Krusevac

Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa u novom filmu kao prostitutka!   Vanessa u novom filmu kao prostitutka! EmptyPet Avg 14, 2009 4:00 am

I ovo je bilo u Bravo-u.Ja mislim da je ova uloga jako vazna za njenu karijeru jer treba i ovo da proba da glumi,ne moze stalno da dobija uloge kao Gabriella
Nazad na vrh Ići dole
Ashley's Fan Veka
Fan Zaca i Vanesse
Fan Zaca i Vanesse
Ashley's Fan Veka


Broj poruka : 266
Reputation : 0
Datum upisa : 18.07.2009
Godina : 29

Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa u novom filmu kao prostitutka!   Vanessa u novom filmu kao prostitutka! EmptyPet Avg 14, 2009 7:51 am

Slazem Se
Nazad na vrh Ići dole
GossipGirl
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
GossipGirl


Broj poruka : 496
Reputation : 1
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Zac and Vanessa always

Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa u novom filmu kao prostitutka!   Vanessa u novom filmu kao prostitutka! EmptyPet Avg 14, 2009 8:49 am

Super je to sto sebi zadaje neke nove i komplilovanije uloge!!!Nece uvijek biti Gabriella iz HSM-a
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa u novom filmu kao prostitutka!   Vanessa u novom filmu kao prostitutka! EmptyPet Avg 14, 2009 2:29 pm

Slazem se sa svim postovima...;)
I da,ovo sam prepisala iz BRAVO-a...;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
Micy*Ucker
Fan Zaca i Vanesse
Fan Zaca i Vanesse
Micy*Ucker


Broj poruka : 279
Reputation : 0
Datum upisa : 30.07.2009

Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa u novom filmu kao prostitutka!   Vanessa u novom filmu kao prostitutka! EmptyPet Avg 14, 2009 6:44 pm

Meni je ok....mislim ipak je ona glumica i normalno je da glumi pa i prostitutku....
Nazad na vrh Ići dole
♥ Gatita de Bill ♥
Moderator
Moderator
♥ Gatita de Bill ♥


Broj poruka : 8517
Reputation : 0
Datum upisa : 10.08.2009
Godina : 29
Lokacija : In Bill's arms...on the dark side of the sun

Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa u novom filmu kao prostitutka!   Vanessa u novom filmu kao prostitutka! EmptyPon Avg 17, 2009 5:59 am

Naravno da ne moze da glumi samo slatke,male devojcice,dosadice ljudima...Mislim da je super sto je prihvatila ovu ulogu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty
PočaljiNaslov: Re: Vanessa u novom filmu kao prostitutka!   Vanessa u novom filmu kao prostitutka! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vanessa u novom filmu kao prostitutka!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: