Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemZacov novi film razočarao PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zacov novi film razočarao

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

Zacov novi film razočarao Empty
PočaljiNaslov: Zacov novi film razočarao   Zacov novi film razočarao EmptySub Avg 28, 2010 3:36 am

Zacov novi film razočarao GetImage

Novi film Zaca Efrona 'Charlie St. Cloud' zauzeo je tek šesto mjesto gledanosti u američkim kinima sa zaradom od 12 miliona dolara.

Novi film Leonarda DiCaprija 'Inception' i dalje vlada na prvom mjestu gledanosti već treću sedmicu, sa zaradom od 27 miliona dolara, dok svjetska zarada iznosi velikih 193 miliona dolara.

Publika koja je odlučila pogledati novi Zacov film je pala za velikih 32 posto nakon petka, što svakako može potvrditi činjenicu da su film pogledali vjerni Zacovi fanovi i poklonici 'High School Musical' koji su željeli pogledati film već prvog dana prikazivanja.
I sam Zac se poprilično namučio sa samim filmom kao i publika te je izjavio da je tokom snimanja znao padati u depresiju.

'Obično se u stankama između snimanja uvijek glupiram i dobro provodim, no ovaj put sam stvarno osjetio neku tjeskobu. Film me natjerao na crna razmišljanja o tome kako bi bilo da zaprave ostanem bez svog mlađeg brata i kako bih se nosio s tim. Sve te misli su u meni uzrokovale veliku depresiju', priznao je Zac.

Šta vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
Moderator
Moderator
roberta_bg


Broj poruka : 9198
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2009

Zacov novi film razočarao Empty
PočaljiNaslov: Re: Zacov novi film razočarao   Zacov novi film razočarao EmptyPet Nov 12, 2010 11:22 am

moram prvo da ga odgledam pa cu comm.. ;)
Nazad na vrh Ići dole
*Rock angel*
Ko su Zac i Vanessa?
Ko su Zac i Vanessa?
*Rock angel*


Broj poruka : 63
Reputation : 0
Datum upisa : 30.08.2010
Godina : 25
Lokacija : in your heart

Zacov novi film razočarao Empty
PočaljiNaslov: Re: Zacov novi film razočarao   Zacov novi film razočarao EmptyNed Nov 28, 2010 2:06 pm

steta a film je bas cool..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zacov novi film razočarao Empty
PočaljiNaslov: Re: Zacov novi film razočarao   Zacov novi film razočarao Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zacov novi film razočarao
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi look (again pinky) :D
» Novi skin!
» Novi look!(pinky) :D
» Novi forum o Seleni!
» Omiljeni film?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: