Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemDeset kul stvari o Zacu Efronu PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Deset kul stvari o Zacu Efronu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

Deset kul stvari o Zacu Efronu Empty
PočaljiNaslov: Deset kul stvari o Zacu Efronu   Deset kul stvari o Zacu Efronu EmptySub Avg 28, 2010 3:44 am

Deset kul stvari o Zacu Efronu GetImage

Čak svaka treća tinejdžerica u SAD-u u svojoj sobi ima poster plavookog glumca koji je u popularnom filmskom serijalu 'High School Musical' igrao Troya, pokazala su neka istraživanja. Zac Efron se već neko vrijeme trudi maknuti od imidža slatkaste teen zvijezde, a premda se čini kao da o njemu sve znamo, neke činjenice su vam sigurno nepoznate. Pa krenimo!

Krasio je naslovnicu Rolling Stonea, kao i mnogih prestižnih časopisa. Američka gay udruga ga je proglasila najpoželjnijim muškarcem 2007. godine, a cure padaju u nesvijest kad ga vide. Zar ovaj 22-godišnjak može biti još popularniji nego što već jest?

1. Punim imenom Zachary David Alexander Efron je rođen u sunčanoj Kaliforniji kao najstarije dijete Davida i Starle Efron. Ima mlađeg brata Dylana s kojim se često znao porječkati.

2. Jedna od prvih Zacovih uloga bila je u popularnoj seriji Hitna služba, ali njegov je lik završio svoju rolu smrću na operacijskom stolu.

3. Zac je kao dječak u svojoj sobi na zidu imao poster slavnog supermodela Tyre Banks:
'Imao sam njezin slavni poster u ljubičastom kostimu na prijelazu iz sedmog u osmi razred. Smatrao sam je jako privlačnom. Bila je moja prva ljubav.'

4. Ko je danas na Zacovom popisu najzgodnijih pripadnica ljepšeg spola? Zvijezda Pussycat Dollsa Nicole Scherzinger, Paula Abdul i Jessica Alba su zauzele vrh njegovog popisa. Ne sumnjamo i da njegovu listu najpoželjnijih žena krasi i njegova filmska kolegica i djevojka Vanessa Hudgens s kojom je već nekoliko godina u srećnoj vezi.

5. Zac oko vrata nosi lančić s privjeskom kojeg je specijalno za Zaca načinio Ms Abdul. Privjesak krasi natpis Dotakni zvijezde s prednje strane, dok poleđinu krasi natpis Mogao bi i ti postati jedna.

6. Odbio je unosan mizički ugovor koji mu je ponudio slavni Simon Cowell riječima: 'Gluma je moj jedini prioritet.'

7. Prijatelji su mu dali nadimak Hollywood, dok ga je slavni bloger Perez Hilton počastio nadimkom Zacquisha, zbog čestih nagađanja o njegovoj pravoj seksualnoj orijentaciji.

8. Zacova najveća inspiracija je američka glumica i pjevačica Liza Minelli. Hmm, ova informacija neće ublažiti glasine koje kruže o njemu budući da je riječ o gay ikoni.

9. Zac je izjavio da mu slava nije udarila u glavu, te se i dalje smatra normalnim dečkom.
'Mogao bih vam pokazati najmanje 500 muških osoba u Los Angelesu koje su moje tjelesne težine, visine, boje kose i životne dobi. Zašto sam dobio sve ove uloge? Tko zna?' zaključio je Zac.

10. Koji je Zackov parti trik? 'Znam raditi poprilično dobre balone od sline', kroz smijeh je izjavio.
Nazad na vrh Ići dole
SneKKi
Ko su Zac i Vanessa?
Ko su Zac i Vanessa?
SneKKi


Broj poruka : 87
Reputation : 0
Datum upisa : 15.09.2010

Deset kul stvari o Zacu Efronu Empty
PočaljiNaslov: Re: Deset kul stvari o Zacu Efronu   Deset kul stvari o Zacu Efronu EmptySre Sep 15, 2010 12:52 pm

bass superrrrr.....hwalla.
Nazad na vrh Ići dole
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

Deset kul stvari o Zacu Efronu Empty
PočaljiNaslov: Re: Deset kul stvari o Zacu Efronu   Deset kul stvari o Zacu Efronu EmptySre Sep 15, 2010 2:09 pm

ma nema na čemu ;) sve je extra!
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg
Moderator
Moderator
roberta_bg


Broj poruka : 9198
Reputation : 0
Datum upisa : 22.08.2009

Deset kul stvari o Zacu Efronu Empty
PočaljiNaslov: Re: Deset kul stvari o Zacu Efronu   Deset kul stvari o Zacu Efronu EmptyPet Nov 12, 2010 11:21 am

extra je..tnx.. ;)
Nazad na vrh Ići dole
*Rock angel*
Ko su Zac i Vanessa?
Ko su Zac i Vanessa?
*Rock angel*


Broj poruka : 63
Reputation : 0
Datum upisa : 30.08.2010
Godina : 25
Lokacija : in your heart

Deset kul stvari o Zacu Efronu Empty
PočaljiNaslov: Re: Deset kul stvari o Zacu Efronu   Deset kul stvari o Zacu Efronu EmptyNed Nov 28, 2010 2:11 pm

super,xaxax bas je sweet..i <3 you Zac...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Deset kul stvari o Zacu Efronu Empty
PočaljiNaslov: Re: Deset kul stvari o Zacu Efronu   Deset kul stvari o Zacu Efronu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Deset kul stvari o Zacu Efronu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mama kupila Zacu Efronu kondome
» Tom Cruise postao “profesionalni i lični guru” Zacu Efronu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: