Zac&Vanessa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovdje cete saznati sve o prelijepom paru Zacu i Vanessi a usto se i dobro zabaviti!
 
PrijemZac Efron ne voli vlastite filmove PortalLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zac Efron ne voli vlastite filmove

Ići dole 
+2
Tanja-R9
~Demi Rikki Lovato~
6 posters
AutorPoruka
~Demi Rikki Lovato~
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
~Demi Rikki Lovato~


Broj poruka : 454
Reputation : 0
Datum upisa : 22.07.2009
Godina : 27

Zac Efron ne voli vlastite filmove Empty
PočaljiNaslov: Zac Efron ne voli vlastite filmove   Zac Efron ne voli vlastite filmove EmptySre Okt 21, 2009 6:42 am

Najveća filmska teen zvijezda današnjice smatra da su njegovi rani filmovi bezveze
Zvijezda serijala 'High School Musical' smatra da njegove ranije uloge nisu vrijedne spomena te se sada želi okrenuti ozbiljnijoj glumi u daleko ozbiljnijim filmovima. Takav je i njegov novi film 'Me And Orson Wells', slavljenog redatelja Richarda Linklatera.

Štoviše, za taj je film rekao da je prvi njegov glumački uradak koji je pogledao bez gledanja na sat i čekanja da završi. Usto, kaže da sa svojim prijateljima ne može uopće razgovarati o svojim danima u Disneyju:

'To nije prava stvar. Lice na kutiji za ručak i ta sranja – ne možeš to dijeliti s prijateljima.'

Osim toga, Zac, danas 21-godišnjak, kaže da je odrastajući bio opsjednut pjevanjem te je stalno iritirao roditelje pjevajući po kući:

'Stalno sam pjevao. Čuo bih stvari na radiju i odmah ih otpjevao, savršeno pamteći i sa savršenim sluhom. Roditelji su vikali: Zašuti, molim te prestani pjevati. Iritantno je!'
Nazad na vrh Ići dole
Tanja-R9
Administrator
Administrator
Tanja-R9


Broj poruka : 15841
Reputation : 2
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 29
Lokacija : uvijek uz Noleta Đokovića

Zac Efron ne voli vlastite filmove Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac Efron ne voli vlastite filmove   Zac Efron ne voli vlastite filmove EmptySre Okt 21, 2009 7:40 am

u ovome se ne slazem sa njim...
Nazad na vrh Ići dole
~Jovana&Zac~
Administrator
Administrator
~Jovana&Zac~


Broj poruka : 5331
Reputation : 5
Datum upisa : 29.06.2009
Godina : 26
Lokacija : Sta te briga :P

Zac Efron ne voli vlastite filmove Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac Efron ne voli vlastite filmove   Zac Efron ne voli vlastite filmove EmptySre Okt 21, 2009 10:17 am

ti dani snimanja u disney-ju ga i jesu proslavili...nebi dobio priliku snimati u ozbiljnijim filmova da nije bilo disney-ja...ali ok,shvacam da sada zeli probati sa necim ozbiljnijim i zahtjevnijim,tako da...samo naprijed zac! ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.zacivanessa.com
GossipGirl
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
Ides sa Zacom i Vanessom u shopping
GossipGirl


Broj poruka : 496
Reputation : 1
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 28
Lokacija : With Zac and Vanessa always

Zac Efron ne voli vlastite filmove Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac Efron ne voli vlastite filmove   Zac Efron ne voli vlastite filmove EmptyČet Okt 22, 2009 9:37 am

~Jovana&Zac~ ::
ti dani snimanja u disney-ju ga i jesu proslavili...nebi dobio priliku snimati u ozbiljnijim filmova da nije bilo disney-ja...ali ok,shvacam da sada zeli probati sa necim ozbiljnijim i zahtjevnijim,tako da...samo naprijed zac! ;)

Agree

A ovo za pjevanje moja sestra-njegovi roditelji identicno....
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
jovana777
Snimas album sa njih dvoje
Snimas album sa njih dvoje
jovana777


Broj poruka : 513
Reputation : 1
Datum upisa : 27.10.2009

Zac Efron ne voli vlastite filmove Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac Efron ne voli vlastite filmove   Zac Efron ne voli vlastite filmove EmptyUto Okt 27, 2009 2:20 pm

što?! svašta...
Nazad na vrh Ići dole
Angel_one_♥
Snimas album sa njih dvoje
Snimas album sa njih dvoje
Angel_one_♥


Broj poruka : 710
Reputation : 0
Datum upisa : 09.11.2009
Godina : 28
Lokacija : Na odbojkashkm terenu x)

Zac Efron ne voli vlastite filmove Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac Efron ne voli vlastite filmove   Zac Efron ne voli vlastite filmove EmptyPon Nov 09, 2009 10:32 am

Ni ja se neslazhem sa njim...On je bash eXtra i eXtra glumi ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://celebritystars.do-goo.net/forum.htm
Sponsored content





Zac Efron ne voli vlastite filmove Empty
PočaljiNaslov: Re: Zac Efron ne voli vlastite filmove   Zac Efron ne voli vlastite filmove Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zac Efron ne voli vlastite filmove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vanessa voli da slika
» Zac Efron in GQ
» Zac Efron!
» Špijun Zak Efron
» Zac Efron Haircut

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Zac&Vanessa :: Zac i Vanessa :: Novosti-
Skoči na: